Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Informatie

PerfICTion
Wingepark 25
3110 Rotselaar
BelgiŽ
Telefoon : 016/200944
BTW : 0474.014.551

curve_type_3_left_tcurve_type_3_right_t
Bladesystem 10GB Lr Sfp+ For The Virtual Connect Flex-10 Ethernet Module

Bladesystem 10GB Lr Sfp+ For The Virtual Connect Flex-10 Ethernet Module

 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€1.269,42€1.536,00
Recupel:+ €0,04+ €0,05
Totaal:€1.269,46€1.536,05
Referentie: 455886-B21
Taal: UK
Voorraad

Uitgebreide beschrijving

Inleiding

HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ LR Transceiver

specificaties


AuteursrechtverklaringHet uiterlijk van het product kan afwijken van de getoonde afbeeldingen. © 2014 Hewlett-Packard Development Company, L.P. De informatie in dit document kan zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd. Specifieke kenmerken kunnen per model variŽren. De garantie voor HP producten en services is vastgelegd in de garantieverklaringen bij de betreffende producten en services. Niets in deze documentatie kan worden opgevat als rechtgevend op extra garantie. HP is niet aansprakelijk voor technische of andere fouten of omissies in dit materiaal.
Bestelnr.455886-B21
Juridische disclaimer afbeeldingProduct kan in werkelijkheid anders zijn
Kenmerk0.04 lb. (.02 kg)
Kenmerk1 LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10Gbase-LR); Duplex: full only
Kenmerk1310 nm
Kenmerk2.19(d) x 0.54(w) x 0.47(h) in. (5.57 x 1.38 x 1.19cm)
KenmerkLC
KenmerkSFP+
Materieel product-vlagYes
ProductclassificatievlagStandard HP Product
ProductnaamHP BladeSystem c-Class 10-Gb lange-afstand small form factor pluggable optie
ProductomschrijvingHP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ LR Transceiver
Registratie is vereistNo
UNSPSC-code39121302
Voornaamste verkoopargument10Gb Ethernet transmission rate with SFP+ form factor
Voornaamste verkoopargumentDuplex LC connector
Voornaamste verkoopargumentLow power consumption at <0.8W for SR, <1W for LRM and LR
Voornaamste verkoopargumentTransmissions are up to 300m on MMF (SR), up to 220 m MMF (LRM) and 10 km on SMF (LR)
Wat is nieuw, pluspunt10G Ethernet transmission speed
Wat is nieuw, pluspunt300m transmissions on OM3 multi-mode cable
Wat is nieuw, pluspunt400m transmissions on OM4 multi-mode cable
Wat is nieuw, pluspunt850nm wavelength
Wat is nieuw, pluspuntSFP+ form factor