Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Informatie

PerfICTion
Wingepark 25
3110 Rotselaar
BelgiŽ
Telefoon : 016/200944
BTW : 0474.014.551

curve_type_3_left_tcurve_type_3_right_t
HPE 40GB QSFP+ Bidirectional Transceiver

HPE 40GB QSFP+ Bidirectional Transceiver

 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€1.050,80€1.271,47
Totaal:€1.050,80€1.271,47
Referentie: 841716-B21
Taal: UK
Voorraad

Uitgebreide beschrijving

Inleiding

HPE 40GB QSFP+ Bidirectional Transceiver

specificaties


BedrijfHPE
Kenmerk40GBASE-SR-BiDi
Kenmerk850nm/900nm
KenmerkConnector Type
KenmerkFull configuration weight
KenmerkLC duplex
KenmerkPorts
KenmerkQSFP+
KenmerkTransceiver form factor
KenmerkWavelength
Voornaamste verkoopargumentCompliant with the 40GbE XLPPI and QSFP+ SFF-8436 electrical specification from IEEE.
Voornaamste verkoopargumentHot pluggable transceiver for ease of installation.
Voornaamste verkoopargumentLow power consumption with a maximum power consumption of 3.5 W.
Voornaamste verkoopargumentThe 40Gb QSFP+ Bi-directional Transceiver links up to 100 m using OM3 and OM4 optical fiber for flexibility.
Voornaamste verkoopargumentThe HPE 40Gb QSFP+ Bi-directional Transceiver provides an LC duplex connector to allow re-use of existing cable infrastructure in the data center.