Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Informatie

PerfICTion
Wingepark 25
3110 Rotselaar
BelgiŽ
Telefoon : 016/200944
BTW : 0474.014.551

Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste
Bladesystem 10GB Lr Sfp+ For The Virtual Connect Flex-10 Ethernet Module
€858,87(excl. BTW)
€1.039,23(incl. BTW)
Bladesystem 10GB Sr Sfp+ For The Virtual Connect Flex-10 Ethernet Module
€483,13(excl. BTW)
€584,58(incl. BTW)
Ethernet Pass-Thru Module 10GBE (538113-B21)
€5.551,45(excl. BTW)
€6.717,25(incl. BTW)
10gigabit Ethernet Sfp+ Module 1310nm Smf 10km Link Lc
€1.388,40(excl. BTW)
€1.679,97(incl. BTW)
10gigabit Ethernet Sfp+ Module 850nm Mmf 26-300m Link
€831,39(excl. BTW)
€1.005,98(incl. BTW)
HP 4-Port 10-GBE SFP+ A5800 Module
€2.757,26(excl. BTW)
€3.336,28(incl. BTW)
HP 2-Port 10-GBE SFP+ A5800 Module
€1.727,50(excl. BTW)
€2.090,27(incl. BTW)
HP 16-Port SFP A5800 Module
€1.382,11(excl. BTW)
€1.672,35(incl. BTW)
HP 1-Port Enhanced Serial SIC A-MSR Module
€208,82(excl. BTW)
€252,67(incl. BTW)
HP MSR 1-port Fractional E1 SIC Module (JD634B)
€557,88(excl. BTW)
€675,03(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste