Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Informatie

PerfICTion
Wingepark 25
3110 Rotselaar
BelgiŽ
Telefoon : 016/200944
BTW : 0474.014.551

HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m Cable
Voorraad
€44,18(excl. BTW)
€53,46(incl. BTW)
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 2m Cable
Voorraad
€46,98(excl. BTW)
€56,84(incl. BTW)
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber Cable 30m
Voorraad
€201,06(excl. BTW)
€243,29(incl. BTW)
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 5 fiber 5m Cable
Voorraad
€59,84(excl. BTW)
€72,40(incl. BTW)
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 15m Cable
Voorraad
€84,43(excl. BTW)
€102,17(incl. BTW)
HP Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cable
Voorraad
€245,63(excl. BTW)
€297,21(incl. BTW)
HPE Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 fiber 10m Cable
Voorraad
€313,68(excl. BTW)
€379,56(incl. BTW)